Projektowanie i Implementacja Rozwiązań Optymalizacyjnych

szukaj
26 wrzesień 2019
AktualnościWarsztaty szkoleniowe "CRM - strategia budowania trwałych relacji z klientami". więcej

Szanowni Państwo,

  • Czy jesteście zadowoleni z wyników sprzedaży jakie uzyskuje w ostatnim okresie Wasza firma?
  • Czy uważacie, że w obecnych warunkach rynkowych, Wasza firma nie ma szans na poprawę  wyników finansowych i wzrost efektywność sprzedaży?
  • Czy macie pewność, że zawsze działacie sprawniej niż Wasza konkurencja i częściej Wy odbieracie im  klientów niż oni Wam?
  • Czy jesteście przekonani, że Wasze relacje z  większością kluczowych klientów mają trwały charakter, i że konkurencja ma niewielkie szanse aby Wam ich odebrać?
  • Czy Wasza firma , w większości przypadków, zdobywa na korzystnych warunkach, najbardziej atrakcyjnych na rynku klientów?

 

Jeżeli, na któreś z pytań  Państwa odpowiedź brzmi „NIE!” i w związku z tym jesteście zdecydowani zmienić Wasz sposób działania, ale macie wątpliwości, czy wyłącznie w oparciu o własne zasoby,  samodzielnie doprowadzicie do trwałych zmian, to może współpraca z naszym zespołem będzie dla Państwa dobrym rozwiązaniem!

więcej

Nasze zasady działania

Podstawową zasadą, której konsekwentnie przestrzegamy to budowa i rozwój zespołu PiIRO poprzez angażowanie wyłącznie osób posiadających jednocześnie doświadczenia menedżerskie, trenerskie oraz praktyczne umiejętności zarządzania  zmianą w organizacji.

Druga istotna zasada naszego działania, to koncentracja na efektach wdrożenia.

więcej

PiIRO Sp. z o. o.

Julianowska 26/17, 03-338 Warszawa

(+48) 514 896 345

 

Partnerzy

© 2024 PiIRO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www